HAKKIMIZDA

Hayrettin Gönülsök adı altında 1960 yılında 86150-30313 Ticaret Sicilli ve Beyoğlu V.D. 1793 vergi numaralı şahıs firması olarak kurulan, 1990 yılına kadar faaliyetlerine devam eden HAYRETTİN GÖNÜLSÖK MÜESSESESİ; 1990 yılında, faaliyetlerine KAREL İNŞ.SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. olarak şirketleşerek inşaat taahhüt, elektrik proje müşavirlik taahhüt işlerini faaliyetlerine katmıştır.

1996 yılında dekorasyon işleri, otel mobilyaları, banyo ve mutfak dolapları konularında özellikle ihracata dönük hizmet vermek üzere SRS grubu bünyesinde SRS MOBİLYA DEKORASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. kurulmuştur.

1996 yılından bu yana mutfak, banyo ve dekorasyon proje, üretim ve satışında, yılların bilgisini ve profesyonelliğini taşıyan uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Kurulduğu tarihten beri oteller iş merkezleri, toplu konutlar, villalar, hastaneler gibi birçok birimlerin taleplerini karşılayan SRS Mobilya, mevcut üretim kapasitesini daha da büyütüp artan talepleri zamanında ve eksiksiz müşterilerine ulaştırmaktadır.

Masif, lake PVC, ahşap kaplama ve laminat kapaklar ile çalışılan SRS Mobilya, üretimde Masif ve kaplamalı kapaklarda kendi aralarında kiraz kaplama, Wenge kaplama, ceviz kaplama kayın kaplama olarak 4 ayrı gruba ayrılmaktadır. Mutfaklar ihtiyaçlara göre fonksiyonel olarak aksesuarlar ile donatılmıştır. Bunun yanında müşteri isteklerine göre de çeşitli aksesuarlar ile kombine edilmektedir.

Mutfak mekanında estetik ve fonksiyonel, kalıcı ve zevkli çözümler üretebilmek için, mutfağınız SRS Mutfak – Banyo’nun konusunda uzman mimarları tarafından projelendirilmektedir. Zevkinize göre projelendirilen ve üretilen mutfağınız yine SRS Mutfak – Banyo’nun uzman montör ekibi tarafından titizlikle ve hızla monte edilir.

Montaj bitimine kadar devam eden profesyonel çalışmalar, satış sonrası hizmetler ekibinin tecrübeli elemanlarının “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle devam eder.

SRS; Almanya, İsrail, Yunanistan, Fransa, Hollanda, Dubai, Suudi Arabistan, ve Ukrayna’ya yapmış olduğu Mutfak, Banyo dolaplarının yanında Özel Dekorasyon,  ihracatlarının yanında ABD’de (New Jersey) açtığı ofis ile ABD pazarına girmeye hazırlanıyor.